Unsere Mitarbeiter in der Filiale Klagenfurt/Naši sodelavci v Celovški poslovalnici

Rasinger Boris

Boris Rasinger

Filialleiter/Vodja poslovalnice


0463 512365
boris.rasinger@poso.at
Kusej Vinzenz

Vinzenz Kušej

Hauptkasse/Glavna blagajna


0463 512365
vinzenz.kusej@poso.at
Kelih Ivan

Ivan Kelih

Leiter Kommerzkunden Ausland/Vodja poslovanja s pravnimi osebami v inozemstvu


0463 512365
ivan.kelih@poso.at
Robert Kelih

Robert Kelih, MSc

Leiter Kommerzkunden Inland/Vodja poslovanja s pravnimi osebami v tuzemstvu


0463 512365
robert.kelih@poso.at
Krainz Gregor

Gregor Krainz

Berater Service Bank/Svetovalec servis banke


0463 512365
gregor.krainz@poso.at
Mischkulnig Gabriela

Gabriela Mischkulnig

Kundenberaterin/Svetovalka


0463 512365
gabriela.mischkulnig@poso.at
Oraze Erich

Erich Oraže

Kundenberater/Svetovalec


0463 512365
erich.oraze@poso.at
Schiemann Sven

Sven Schiemann

Kundenberater/Svetovalec


0463 512365
sven.schiemann@poso.at
  Dijana Bogdanić

Dijana Bogdanić

Svetovalka servis banke/Betreuerin Service Bank

0463 512365
dijana.bogdanic@poso.at