Bankstelle Ferlach/Poslovalnica Borovlje

Ferlach-Borovlje

Poslovalnica Ferlach/Borovlje
Hauptplatz 16
9170 Ferlach/Borovlje
+43 4227 3235 

 

Öffnungszeiten/

Poslovni  časi

Schalteröffnungszeiten/Odpiralni časi:

Montag/Ponedeljek: 08:00 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Dienstag/Torek: 08:00 - 12:00
Mittwoch/Sreda: 08:00 - 12:00
Donnerstag/Četrtek: 08:00 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Freitag/Petek: 08:00 - 12:00 & 14:00 - 16:00

Beratungszeit nach Terminvereinbarung/Svetovalni čas po dogovoru
Mo./Po - Fr./Pe: 08:00 - 17:00

 

Unsere Mitarbeiter in der Filiale Ferlach/Naši sodelavci v poslovalnici Borovlje

 

Damian Oraze

Damian Oraže

Filialleiter/Vodja poslovalnice


04227 3235
damian.oraze@poso.at
Dovjak Nadine

Nadine Dovjak

Assistenz/Asistenca


04227 3235
nadine.dovjak@poso.at
Oraze Peter

Peter Oraže

Kundenberater/Svetovalec


04227 3235
peter.oraze@poso.at
Spitzer Franz

Franz Spitzer

Kundenberater/Svetovalec


04227 3235
franz.spitzer@poso.at
Sara Olip

Sara Olip

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


04227 3235
sara.olip@poso.at
Daniela Verdel

Daniela Verdel

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


04227 3235
daniela.verdel@poso.at