Bankstelle Eberndorf/Poslovalnica Dobrla vas

Eberndorf-Dobrla vas

Poslovalnica Eberndorf/Dobrla vas
Bleiburger Str. 6,
9141 Eberndorf/Dobrla vas
+43 4236 2076
Fax: +43 4236 2076-20

 

Öffnungszeiten/

Poslovni  časi

Montag, Dienstag, Donnerstag, Freitag: 08:00 - 12:00 und 14:00 - 16:00
Mittwoch: 08:00 - 12:00

Wir haben für Sie unsere Beratungszeiten erweitert!

Montag bis Freitag: 08:00 - 17:00

ponedeljek, torek, četrtek petek: 08:00 - 12:00, 14:00 - 16:00
sreda: 08:00 - 12:00

Za vas smo podaljšali svetovalni čas!

ponedeljek - petek 08:00 - 17:00

 

Unsere Mitarbeiter in der Filiale Eberndorf/Naši sodelavci v poslovalnici Dobrla vas

 

Gregoric Danijel

Danijel Gregorič 

Filialleiter/Vodja poslovalnice


04236 2076
danijel.gregoric@poso.at
Dobeitz Helga

Helga Dobeitz

Assistenz/Asistenca


04236 2076
helga.dobeitz@poso.at
Hajnzic Gottfried

Gottfried Hajnžič

Kundenberater/Svetovalec


04238 231
gottfried.hajnzic@poso.at
Kuchling-Kapeller Martha

Martha Kuchling-Kapeller 

Assistenz/Asistenca


04236 2076
martha.kuchling-kapeller@poso.at
Lackner Lotte

Lotte Lackner

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


04236 2076
lotte.lackner@poso.at
Lipus Norbert

Norbert Lipuš

Kundenberater/Svetovalec


04236 2076
norbert.lipus@poso.at
Polzer Niko

Niko Polzer

Berater Service Bank/Svetovalec servis banke


04236 2076
niko.polzer@poso.at
Siencnik Sascha

Sascha Sienčnik

Kundenberater/Svetovalec


04236 2076
sascha.siencnik@poso.at