Bankstelle Bleiburg/Poslovalnica Pliberk

Bleiburg-Pliberk

Poslovalnica Bleiburg/Pliberk
A-9150 Bleiburg/Pliberk
Völkermarkter Straße/Velikovška cesta 1a
+43 463 51 23 65
Telefax: +43 463 51 23 65 - 120

 

Öffnungszeiten/

Poslovni  časi

Montag, Dienstag, Donnerstag, Freitag: 08:00 - 12:00 und 14:00 - 16:00
Mittwoch: 08:00 - 12:00

Wir haben für Sie unsere Beratungszeiten erweitert!

Montag bis Freitag: 08:00 - 17:00

ponedeljek, torek, četrtek petek: 08:00 - 12:00, 14:00 - 16:00
sreda: 08:00 - 12:00

Za vas smo podaljšali svetovalni čas!

ponedeljek - petek 08:00 - 17:00

 

Unsere Mitarbeiter in der Filiale Bleiburg/Naši sodelavci v poslovalnici Pliberk

 

Greiner Peter

Peter Greiner

Filialleiter/Vodja poslovalnice


+43 463 51 23 65
peter.greiner@poso.at
Cebul Marian

Marian Čebul 

Kundenberater/Svetovalec


+43 463 51 23 65
marian.cebul@poso.at
Lipus Norbert

Norbert Lipuš

Kundenberater/Svetovalec


+43 463 51 23 65
norbert.lipus@poso.at
Lopinsky Christian

Christian Lopinsky

Berater Service Bank/Svetovalec servis banke


+43 463 51 23 65
christian.lopinsky@poso.at
Skutl Sabine

Sabine Skutl

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


+43 463 51 23 65
sabine.skutl@poso.at
Trap-Jernej Kristina

Kristina Trap-Jernej 

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


+43 463 51 23 65
kristina.trap-jernej@poso.at