Bankstelle Bleiburg/Poslovalnica Pliberk

Bleiburg-Pliberk

Poslovalnica Bleiburg/Pliberk
A-9150 Bleiburg/Pliberk
Völkermarkter Straße/Velikovška cesta 1a
+43 4235 2583
Fax: +43 4235 2583-77

 

Öffnungszeiten/

Poslovni  časi

Montag, Dienstag, Donnerstag, Freitag: 08:00 - 12:00 und 14:00 - 16:00
Mittwoch: 08:00 - 12:00

Wir haben für Sie unsere Beratungszeiten erweitert!

Montag bis Freitag: 08:00 - 17:00

ponedeljek, torek, četrtek petek: 08:00 - 12:00, 14:00 - 16:00
sreda: 08:00 - 12:00

Za vas smo podaljšali svetovalni čas!

ponedeljek - petek 08:00 - 17:00

 

Unsere Mitarbeiter in der Filiale Bleiburg/Naši sodelavci v poslovalnici Pliberk

 

Greiner Peter

Peter Greiner

Filialleiter/Vodja poslovalnice


04235 2583
peter.greiner@poso.at
Buchwald Marko

Marko Buchwald

Assistenz/Asistenca


04235 2583
marko.buchwald@poso.at
Cebul Marian

Marian Čebul 

Kundenberater/Svetovalec


04235 2583
marian.cebul@poso.at
Dlopst Maria

Maria Dlopst

Assistenz/Asistenca


04235 2583
maria.dlopst@poso.at
Robert Kelih

Robert Kelih, MSc

Kundenberater/Svetovalec


04235 2583
robert.kelih@poso.at
Lopinsky Christian

Christian Lopinsky

Berater Service Bank/Svetovalec servis banke


04235 2583
christian.lopinsky@poso.at
Oraze Valentin

Valentin Oraže

Kundenberater/Svetovalec


04235 2583
valentin.oraze@poso.at
Skutl Sabine

Sabine Skutl

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


04235 2583
sabine.skutl@poso.at
Wutte Christina

Christina Wutte

Kundenberater/Svetovalec


04235 2583
christina.wutte@poso.at