Bankstelle St. Jakob/Poslovalnica Šentjakob

St Jakob-Sentjakob

Poslovalnica Št. Jakob v Rožu
Hauptplatz/Glavni trg 3a
A- 9184 St. Jakob im Rosental/Šentjakob v Rožu
+43 4253 314
Fax: +43 4253 314-4

 

Öffnungszeiten/

Poslovni  časi

Beratungszeit nach Terminvereinbarung/Svetovalni čas po dogovoru:

Po./Mo. - Pe./Fr.:  08:00 - 17:00

Odpiralni časi/Schalteröffnungszeiten:
Ponedeljek/Montag: 08:00 - 12:00 & 14:00 - 16:00
Torek/Dienstag: 08:00 - 12:00
Sreda/Mittwoch: 08:00 - 12:00
Četrtek/Donnerstag: 08:00 - 12:00
Petek/Freitag: 08:00 - 12:00 & 14:00 - 16:00

 

Unsere Mitarbeiter in der Filiale St. Jakob/Naši sodelavci v poslovalnici Šentjakob

 

Ponholzer Karin

Brigitte Karin Ponholzer

Filialleiterin/Vodja poslovalnice


04253 314
brigitte-karin.ponholzer@poso.at
Schuster Christian

Christian Schuster

Berater/Svetovalec


04253 314
christian.schuster@poso.at
Bostjancic Anna

Anna Bostjančič

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


04253 314
anna.bostjancic@poso.at
Knafl David

David Knafl

Berater Service Bank/Svetovalec servis banke


04253 314
david.knafl@poso.at
Pitschek Marianne

Marianne Pitschek

Beraterin Service Bank/Svetovalka servis banke


04253 314
marianne.pitschek@poso.at
Popolari Andreas

Andreas Popolari

Kundenberater/Svetovalec


04253 314
andreas.popolari@poso.at